Elegancki kombinezon z kopertowym przodem bez zapięcia z elastycznej gumką w pasie wykonany z ekologicznej „skóry" o dużej elastyczności.
Dekolt w kształcie litery "V" i szalowy Kołnierz. Krótkie szerokie nogawki (Przed kolano) i Obszerne rękawy z obcisłym mankietem.
Dwuwarstwowy przód z kopertową spódniczką. Dopasowany fason świetnie podkreśla sylwetkę, ma pasek w komplecie.
Dla codziennych wyzwań, wyjść na uczelnie czy do biura ta propozycja sprawdzi się doskonale ze względu na wzbogacenie o dodatki będące połączeniem stylu codziennej kurtki z eleganckim trenczem.
WYMIARY KOMBINEZONU : (Wymiary zgodne ze stanem faktycznym, mierzymy osobiście na płasko! do wymiarów +/- 2 cm. ) (obwód = pomiar na płasko x2) XS/S Obwód w biuście: 46 (rozciąga się do 50cm) Obwód talii: 32cm (rozciąga się do 40cm) Obwód bioder: 52cm Długość całkowita: 78 cm Długość rękawów: 72 cm M/L Obwód w biuście: 48 (rozciąga się do 52cm) Obwód talii: 36cm (rozciąga się do 44cm) Obwód bioder: 56cm Długość całkowita: 80 cm Długość rękawów: 74 cm ------------------------------------------------ Wzrost naszej modelki Anastazja: 167 cm Modelka ma na sobie rozmiar: XS/S
SKŁAD: 100% poliester Struktura/rodzaj materiału: material eko skóra elastyczna Wskazówki pielęgnacyjne: Nie suszyć w suszarce bębnowej, pranie bardzo delikatne- wyłącznie ręczne
KOMBINEZON wkilku wersjach kolorystycznych.
PRODUKOWANE W POLSCE Wszystkie nasze produkty szyjemy we Wrocławie, z materiałów najwyższej jakości.
Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionymi produktami, po prostu zwróć je w ciągu 14 dni od otrzymania paczki lub wymień na inny przedmiot inny produkt.
Szybka realizacja zamówień, jesteśmy producentem i szyjemy dla ciebie na gorąco.
Jesteśmy tu dla Ciebie! Z zespołem naszych doradców skontaktujesz się +48 535 25 25 22 od poniedziałku do piątku w godz. od 08.00 do 17.00 i w sobotę od 9.00 do 15.00